H96 MAX MARKASI HAKKINDA TEKNİK BİLGİLER

Kapsamlı performansın özeti :

Bu, Android oyunları için mükemmel bir kombinasyon. 4gb ram ve 128gb depolamaya sahip bir H96 max alacaksınız, bu da FIFA gibi android oyunları ve daha fazla grafik içeren daha büyük oyunları oynayabilecek hale geliyor. Oyun oynamak için mükemmel bir kablosuz gamepad denetleyicisi satın alabilirsiniz.

Android 9.0’da çalışır: H96 MAX x3, şu anda Android 9.0’da çalışan ilk TV Kutularından biridir.Oreo’da kendinizi ifade etmenin daha fazla yolunun yanı sıra kararlılık ve performansa yönelik bir dizi başka özellik ve iyileştirme sunar. .

Amlogic S905X3: H96 MAX X3, S905X2 selefinin bir ARM Dvalin MP2 GPU ile eşleştirilmiş aynı dört çekirdekli Cortex A55 çekirdeklerine sahip ancak küresel çapta mutlak ana kod çözme formatları olan 8K kod çözme ekleyen bir yükseltmesi olan Amlogic S905X3 üzerinde Android Oreo’yu çalıştırıyor. gelecekte.

DDR4 4GB RAM, eMMC 32GB / 64GB128GB: eMMC belleğine bağlı olarak performans, güvenlik ve güvenilirlik açısından avantajlı, sonuçta daha zengin bir son kullanıcı deneyimi sunuyor.

Gerçek 8K * 4K 24fps Medya Oynatıcı: Ortalama medya kutunuz yalnızca 1080P video oynatmayı kabul ederken, bu gadget atabileceğiniz hemen hemen tüm 4K kaynakları oynatır. 

Bu android kutuları Bluetooth işlevine sahiptir, bu nedenle telefonunuza veya Bluetooth hoparlörler gibi diğer cihazlara kolayca bağlayın.

Bu cihaz artık DStv, Netflix, showmax ve youtube ile çalışıyor. Ayrıca herhangi bir Android oyununu kolayca oynayabilir.

9 thoughts on “H96 MAX MARKASI HAKKINDA TEKNİK BİLGİLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir